0 555 510 26 26

Spor günümüzün en popüler etkinlikleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Eskişehir batıkent mahallesi AYSU halı saha olarak daha fazla spor diyerek çıktığımız bu yolda devasa kompleksimizde sporsal faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Firma olarak halı sahalarımızda 6 şar, 7 şer ve 8 er kişilik takımlar ile futbol maçları oynanabilmektedir.

 

 Eskişehir batıkent mahallesi AYSU halı saha olarak tesisimizde yapay çimli olup, halı sahamız tamamen kapalı konumdadır. Halı saha müsabakalarında maçları izleyicilerinde izleyebileceği 3 farklı tribünümüzde olup, kompleksimiz kullanım olarak oldukça nezih ve ferahtır.

 

 ESKİŞEHİR BATIKENT MAHALLESİ AYSU HALI SAHAYA ULAŞIM NASIL YAPILMAKATDIR?

 

 Eskişehir batıkent AYSU halı saha, şehir merkezinde olup günün 17 saati hizmet vermektedir. tesisimizde maç yapmak isteyen futbol severler, tesisimizi arayarak ya da online internet sitemizi ziyaret edebilirler. Halı sahamızda oyuncuların giyebileceği forma ve ayakkabılarda bulunmakta olup, isteyen oyuncular firmamızdan tedarik edebilirler. Farklı renklerde ve farklı numaralarda ayakkabı ve formalarımız olup isteyen herkese göre beden ve numara bulunmaktadır.

 

 ESKİŞEHİR BATIKENT MAHALLESİ AYSU HALI SAHADA ÜCRETLENDİRME NASIL OLMAKTADIR?

 

 Eskişehir batıkent AYSU halı saha olarak Eskişehir ve çevresinde fiyat olarak oldukça piyasanın altındayız. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti olup fiyat ikinci sırada yer almaktadır. Fiyatlarımız saatlik ortalama 210 Türk lirası ile 280 Türk lirası arasında olduğu için halı sahamız sürekli olarak dolu konumdadır. Eskişehir batıkent halı saha olarak çalışmalarımız ve hizmetlerimiz sınırsız olup, müşterilerimiz ile sürekli diyalog halindeyiz. Halı sahamızın bakımları ve temizliği düzenli yapılmakta ve bir sonraki maça temiz devredilmektedir.