0 555 510 26 26

Halı saha yapay çimlerin zeminde bulunduğu bir alanda futbol oyunu için tasarlanan alanın ismidir. Topun oyun alanında kalması için etrafı kafes biçimindeki tel örgü ile kapatılmıştır. Bazı halı sahalarda bu kafes farklı türden maddeler ile kapatılır. Böylece değişen hava şartlarında rahatlıkla futbol oynanabilir.

 

 Aysu Halı Saha, bir halı sahada bulunması gereke tüm özellikleri bünyesinde barındırır. Futbol tutkunlarının keyifli bir saat geçirmesi için her türlü hizmeti sunar. Takımınızla birlikte unutulmaz bir gün geçirmek için Eskişehir halı saha rezervasyon seçeneklerimiz sizleri beklemekte.

 

 İster bizzat sahamızı ziyaret ederek rezervasyon yaptırın, isterseniz telefonda ya da online olarak!

 

 Halı Saha Rezervasyonu Öncesinde Dikkat Etmeniz Gerekenler

 

 Öncelikle halı sahanın futbol oynamak için elverişli elverişli olup olmadığına bakmalısınız. Bunu anlamanın en basit yolu zemini kontrol etmektir. Aysu halı sahanın zemini bu noktada unutulmaz bir deneyim yaşamanız için hazırdır.

 

 Sahanın zamanı geçmiş veya yer yer kalkmış suni çimlerden oluşması sporcu sağlığını tehdit. Aysu Halı Saha bu noktadaki kaliteli duruşuyla sizleri memnun eder.

 

 Halı saha seçiminde zeminden sonra dikkat edilmesi gereken başka hususlar da vardır. Kapalı halı sahalar bu anlamda normal salı sahaların bir adım önünde yer alır. Halı sahamız kapalı özelliği ile müşterilerimizin sağlığını korumaya yardımcı olur.

 

 Saha özellikleri haricinde kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlülüğü ve tecrübesi ise Aysu Halı Saha yeni takımları bekler.