0 555 510 26 26

Sporsever erkekler, spor alanında en çok futbola ilgi duymaktadırlar. Günümüzde aysu halı saha ile spor karşılaşmaları yapmak daha keyifli hale gelmektedir. En sevilen spor dalı olan futbol, halı sahada kendinizi geliştirme imkanı sağlamaktadır. Temiz ve bakımlı çim zemin üzerinde yapacağınız karşılaşmalar sizin adınıza daha kaliteli olacaktır. Her hizmette olduğu gibi Eskişehir halı saha numaraları hizmetinde de kalite önemli bir unsur olmaktadır. Kaliteyi tercih edenler hiç bir zaman pişmanlık duymayacaktır.

 

 Halı Saha Özellikleri

 

 Halı sahamız bünyesinde birçok özellik bulundurmaktadır. Bu özellikler futbol oynayacak kişiler için büyük kriterleri oluşturuyor. Öncelikle sahamız temiz ve çevreci bir saha olmanın gururunu taşıyordur. İçerisinde bulunan soyunma odaları sizlere büyük bir konfor ve rahatlık imkanı sağlamaktadır. Ayni zamanda saha yeterince geniş ve futbol oynamaya oldukça müsait bir zemin üzerine tasarlanmıştır.

 

 Tüm bu özellikleri ile saha kullanıcılarına olağanüstü bir avantaj sunmaktadır. Karşılaşmalarda yer alan skor tablosu ile gerçek maç keyfini doyasıya yaşamanız mümkündür. Aynı gün içerisinde Eskişehir halı saha numaraları aracılığı ile randevu oluşturmanız mümkündür.

 

 Erken Randevu

 

 Halı sahamız gerek özellikleri gerekse hizmetimiz nedeniyle yoğun ilgi görmektedir. Bu yüzden halı sahada maç yapabilmek adına önceden irtibat sağlamanız ve yer ayırmanız gerekmektedir. Aksi halde istediğiniz saat dilimleri arasında farklı müşterilere hizmet veriyor olabiliriz. Sizleri düşünüyor ve mağduriyet yaşamamak adına erken randevu almanız önerilir.