0 555 510 26 26

Halı saha, yapay çim üzerine kurulu alana verilen isimdir. Yediden yetmişe her erkeğin tutkunu olduğu futbol için en elverişli alanlardan bir tanesidir. Özellikle son yıllardaki yapılaşmanın artmasıyla doğal sahalar azalmış ve halı saha ihtiyacı artmıştır. Yetişkinlik bireyler açısından halı sahalar bu nedenle daha önemlidir.

 

 Erkekler için çoğu zaman bir eğlence anlayışı olan halı sahanın bunun dışında birçok faydası vardır. Yoğun iş temposunda hantallaşan bedenler için halı saha forma girmenin etkili bir yoludur. Oyun esnasında atılan ter daha fit ve sağlıklı bir görünüm elde etmeye olanak verir. Maç esnasında atılan ter toksinlerin vücuttan uzaklaşmasını sağlar.

 

  Evdeki Halılardan Halı Sahaya Geçin!

 

 Yukarıda birçok faydası sayılan halı sahaların uygun nitelikli sahalarda yapılması önemlidir. Halı saha Eskişehir denilince bu nedenle Aysu Halı Saha öne çıkar. Modern zemini ile futbolcu sağlını koruyan bu halı sahada maç ayrıcalıklı bir durumdur.

 

 Bir başka önemli özelliği olan kapalı yapısı ile yağmur, kar, soğuk demeden hizmet vermeye devam etmektedir.

 

  Aysu Halı Sahaya Gelin!

 

 Online olarak da rezervasyon yapabileceğiniz Aysu Halı Saha sizleri beklemekte. Tek ihtiyacınız kendi takımınız ile size meydan okuyan bir rakip takım!

 

 Sonuç olarak dostluğun galip geldiği maçlara ev sahipliği yapan halı sahamız yeni takımları ve dostlukları beklemekte. Eğlenceli deneyimler için sizi en iyi şekilde karşılamaya hazır bekleyen personellerimiz ile geri sayıma geçtik.